8.6. Balbínka admin1. 6. 202610. 6. 2026 ❤️🖤❤️Díky za nádhernej večer v Balbínce, ač odvážnej pondělní. Lautrec, kluci, jste skvělý. S váma se ty refrény zpívaj samy: Jsem to já, jsi to ty… a vy všichni, co jste dorazili. Děkujeme. ❤️🖤❤️ Sdílejte: Sdílet na Facebooku (Otevře se v novém okně) Facebook Sdílet na X (Otevře se v novém okně) X Sdílet na WhatsApp (Otevře se v novém okně) WhatsApp